A. Dulkys apie situaciją Naujosios Vilnios poliklinikoje: tai valstybės pamatų griovimas

Nuotrauka BFL/ Žygimantas Gedvila

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys „valstybės pamatų griovimu“ pavadino situaciją Naujosios Vilnios poliklinikoje, kur, įtariama, buvo klastojami įrašai apie skiepus nuo koronaviruso.

„Tai yra dar vienas individualistinio, o ne holistinio mąstymo pavyzdys, tai yra egoizmas, zuikiavimas, bet kas blogiausia – tai yra parodymas, kokie mes esame neracionalūs“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė A. Dulkys.

„Tai yra aplaidumas, tai yra veltėdžiavimas, tai yra valstybės pamatų griovimas, nes taip nekuriama bendruomenė. Tai yra keista požeminė karalystė, bet ne valstybė. Valstybės nekuria tokie žmonės, kurie apgaudinėja“, – teigė jis.

Teisėsauga praėjusią savaitę pranešė atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl dalies Naujosios Vilnios poliklinikos darbuotojų imamų kyšių už tai, kad jie suklastotų įrašus, esą asmenys yra pasiskiepiję nuo COVID-19.

Pagal pareigūnų turimą informaciją, tokia galimybe galėjo pasinaudoti daugiau nei 200 asmenų, tačiau teisėsauga neatmeta galimybės, kad jų gali išaiškėti daugiau.

„Tai dar kartą parodo mūsų dviveidiškumą. Kitas dalykas, man labai gaila, kad yra metamas šešėlis tai pačiai medikų bendruomenei, nes kiekvienas deguto šaukštas kelia abejones apskritai dirbančiais toje sistemoje žmonėmis“, – sakė A. Dulkys.

Poliklinikos vadovybė teigia, kad pradėjus ikiteisminį tyrimą darbą paliko du jos darbuotojai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *