A. Zuokas patvirtino, kad kandidatuos į Vilniaus merus

Nuotrauka BNS/ Irmantas Gelūnas

Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas patvirtino, kad kandidatuos į sostinės vadovo postą per 2023 metų savivaldos rinkimus.

„Tikrai daug mąsčiau, svarsčiau ir labai atsakingai šiandien galiu pareikšti, taip aš apsisprendžiau – kandidatuosiu, kelsiu savo kandidatūrą Vilniaus miesto mero rinkimuose“, – LRT per sekmadienį paskelbtą interviu patvirtino A. Zuokas.

A. Zuoką kitais metais vykstančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose savo kandidatu į Vilniaus vadovus birželio viduryje pasiūlė partija „Laisvė ir Teisingumas“.

Pats politikas tuomet teigė dar turintis pagalvoti ir sprendimą žadėjo pateikti po mėnesio.

„Dėkoju partijos kolegoms už pasitikėjimą. Vilnius man buvo, yra ir visada bus labai svarbus. Tai didžiulis iššūkis, todėl kolegų paprašysiu duoti man mėnesį laiko pagalvoti ir pateikti galutinį sprendimą“, – pranešime tuomet sakė A. Zuokas.

Politikas jau yra buvęs Vilniaus meru. Jis sostinei vadovavo 2000–2007 ir 2011–2015 metais.

Šiuo metu Vilniui antrą kadenciją vadovauja Laisvės partijos atstovas Remigijus Šimašius. Jis yra apsisprendęs dar kartą šio posto nesiekti.

R. Šimašius pirmą kartą sostinės meru išrinktas tiesioginiuose merų rinkimuose 2015 metais, perrinktas – 2019 metais.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks 2023 metų pavasarį.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *