Baiminantis pripučiamo maniežo Vilniuje griūties, nuo jo nukastas sniegas

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

Po gausaus snygio baiminantis Baltijos futbolo akademijos (BFA) pripučiamo maniežo Vilniuje, Karoliniškėse, griūties, per dvi dienas akademijos ir savanorių pastangomis nuo jo nukastas sniegas.

„Ta situacija per naktį buvo suvaldyta. Jokios grėsmės nėra, bet darbai toliau yra tęsiami“, – BNS pirmadienį sakė akademijos atstovė Ieva Gasparovičiūtė.

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

Anot atstovės, po kvietimo prie talkos prisijungė bendruomenės nariai, savanoriai, žaidėjai, jų tėvai.

I. Gasparovičiūtė pažymėjo, jog savanorių darbai prasidėjo sekmadienio nuo 19 valandos . Pasak jos, per naktį sniegą nuo stadiono kupolo valė apie 100 žmonių.

„Mes skaičiuojame apie 100 žmonių, kurie atvyko, nes vis tiek vieni atvažiavo, kitus pakeitė. Vienu momentu ir kastuvų jau nebeužteko“, – pasakojo ji.

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

„Didžioji žmonių dalis atvyko po 21 valandos. 22 val. buvo pats pikas ir taip intensyviai buvo darbuotasi iki 24 valandos“, – sakė atstovė.

Vilniuje, Pilaitės rajone, 2021-ųjų sausį panašus futbolo stadiono kupolas dėl susikaupusio gausaus sniego suplyšo ir įgriuvo.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *