Bus pradedami platinti nemokami bilietai į „Kauno – Europos kultūros sostinės“ atidarymą

Fotografijų autorius: Martynas Plepys/ kaunas.lt

Pirmadienį bus pradėti platinti nemokami registracijos bilietai į „Kauno – Europos kultūros sostinės“ atidarymą.

„Bilietai bus platinami šiandien apie pietus – nuoroda bus atidaryta mūsų interneto svetainėje“, – BNS pirmadienį sakė Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 viešųjų ryšių koordinatorė Vaida Morkūnaitė.

Juos bus galima gauti adresu www.kaunas2022.eu. Dėl pandemijos reikalavimų, bilietų skaičius bus ribotas.

Didysis atidarymo renginys – pirmoji Europos kultūros sostinės metų trilogijos dalis „Sukilimas“ – įvyks sausio 22 dieną prie Kauno „Žalgirio“ arenos.

Organizatoriai žada, kad tai bus įspūdingas vaizdo, judesio, muzikos ir šviesų šou. Jo metu arena virs milžiniška scena-ekranu, kuris bus matomas iš daugelio vietų, todėl organizatoriai tikisi masiško renginio.

„Atidarymo šou užkodavome pozityvią žinią – gyvenimo sunkumais galime pasidalyti mainydamiesi kultūrinėmis patirtimis ir istorijomis. Taigi, „Sukilimas“ – tai pasakojimas apie Kauną Lietuvai ir Europai. Žinią skleidžia Kauno balsai, pastatai ir praeities fragmentai – tai istorijos, artimos kiekvienam“, – sakė „Sukilimo“ ir kitų didžiųjų 2022 metų renginių režisierius britas Chrisas Baldwinas (Krisas Boldvinas).

Įžanginiai „Sukilimo“ renginiai Kauno rajono seniūnijose ir miesto mikrorajonuose startuos sausio 19 dieną. Per šventinį atidarymo savaitgalį Kaune ir Kauno rajone vyks apie 100 skirtingų kultūrinių įvykių.

Kad žiūrovai galėtų patogiai stebėti „Sukilimo“ spektaklį ir saugiai judėti, sausio 22 dieną eismas Karaliaus Mindaugo prospekte ir Naujamiesčio dalyje bus ribojamas.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *