D. Grybauskaitė: nebalsavau už tuos, kurie liguistai užsiėmė priešų paieška, draudimais

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, antradienį balsavusi antrajame Seimo rinkimų ture iš anksto, sako nesirinkusi tų, kurie ketverius metus liguistai užsiėmė priešų paieška ir draudimais.

„Už tą patį, už ką ir pirmame ture, bet tikrai nebalsavau už tuos, kurie ketverius metus užsiėmė tik liguistai priešų paieška ir draudimais“, – žurnalistams šalia Vilniaus rajono savivaldybės antradienį sakė D. Grybauskaitė.

Ji balsuoja Nemenčinės rinkimų apygardoje, kur antrajame ture susitinka Lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškių šeimų sąjungos kandidatė Rita Tamašunienė ir konservatorius Justas Džiugelis.

D. Grybauskaitė taip pat ragino gyventojus ateiti balsuoti.

„Mes visi šiandien, Lietuvos piliečiai, turime didžiulę valdžią savo rankose, todėl kviečiu visus ateiti ir tą valdžią parodyti – išrinkti tuos, kuriais pasitikime“, – teigė buvusi šalies vadovė.

Ji taip pat nesiėmė vertinti pirmojo turo rezultatų.

„Rinkimai baigiasi tik po antro turo, tad neskubėkime vertinti, žiūrėkime, koks bus antras turas“, – sakė D. Grybauskaitė.

Paklausta, kaip vertina rinkiminę kampaniją, D. Grybauskaitė teigė, kad „kokia politinių partijų kokybė, tokie ir rinkimai“.

Seimo rinkimų antrasis turas vyks spalio 25 dieną.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.