D. Razmuvienė: nerimą kelia situacija gydymo įstaigose

Nuotrauka santa.lt

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologė Daiva Razmuvienė sako, kad šiuo metu dėl koronaviruso plitimo nerimą kelia situacija gydymo įstaigose.

„Tai yra rizikingiausios vietos, kur grėsmė išplisti virusui yra pati didžiausia. Jose dirba medikai, kurių vis didesnis skaičius kasdien suserga“, – pirmadienį žurnalistams sakė specialistė.

Jos teigimu, šeštadienį ir sekmadienį koronavirusas nustatytas 160 medikų.

„Tie skaičiai kiekvieną dieną didėja. Ne tik nauji židiniai formuojasi sveikatos priežiūros įstaigose, bet ir senieji plečiasi“, – teigė D. Razmuvienė.

Ji pridūrė, kad šiuo metu koronavirusas iš viso nustatytas 1405 medikams.

Švenčionių ligoninėje savaitgalį – 31 atvejis

NVSC duomenimis, vienas labiausiai nerimą keliančių židinių įsiplieskė Švenčionių ligoninėje.

„Per dvi dienas nustatytas 31 naujas susirgimo atvejis. Dalis jų yra medikai, kurie dirba toje ligoninėje“, – sakė D. Razmuvienė.

Ji taip pat pridūrė, kad gydymo įstaigose vis dar rusena bei plečiasi ir anksčiau fiksuoti židiniai.

„Tose pačiose Kauno klinikose, būtų galima vardinti ir kitų miestų ligonines, taip kad tie židiniai yra aktyvūs ir tai tikrai labai neramina“, – teigė epidemiologė.

NVSC duomenimis, praėjusią parą didesni koronaviruso protrūkiai taip pat fiksuoti Dūseikių socialinės globos namuose Telšių apskrityje, Eišiškių asmens sveikatos priežiūros centro Globos skyriuje Šalčininkų rajone, Jurbarko ir Mažeikių ligoninėse.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.