Dėl COVID-19 grėsmės laisvės atėmimo vietose ir toliau draudžiami ilgalaikiai pasimatymai

Фото BFL/Паулюс Пяляцкис

Dėl COVID-19 grėsmės laisvės atėmimo vietose ir toliau bus draudžiami ilgalaikiai pasimatymai, ketvirtadienį pranešė Kalėjimų departamentas. 

Anot departamento, tokiam teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus siūlymui trečiadienį vykusio posėdžio metu pritarė Vyriausybė. 

„Atkreipiame dėmesį, kad ekstremalioji situacija šalyje neatšaukta ir kiekvieną dieną Respublikos teritorijoje nustatoma užsikėtusių COVID-19 asmenų. Laikino pobūdžio suvaržymo priemonės bei ribojimai yra būtini, atsižvelgiant į laisvės atėmimo vietų įstaigų specifiką ir siekiant užtikrinti saugias bausmės atlikimo sąlygas“, – rašoma Kalėjimų departamento pranešime. 

Pranešime taip pat sakoma, kad siekiant, jog nuteistųjų ryšys su artimaisiais nenutrūktų, šiuo laikotarpiu bus maksimaliai prailginti trumpalaikiai bekontakčiai pasimatymai bei neribojamas skambučių artimiesiems skaičius. 

Departamentas, Vyriausybei priėmus sprendimą, kad nuo šeštadienio viešose uždarose patalpose bus privaloma dėvėti kaukes, grąžina privalomą kaukių dėvėjimą ir laisvės atėmimo vietose. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.