Dėl koronaviruso protrūkio Kinija ir Lietuva informacija keisis karštąja linija

Dėl koronaviruso protrūkio Kinija ir Lietuva informacija keisis karštąja linija, pirmadienį pranešė Vyriausybė.

„Steigiama karštoji linija tarp Kinijos Liaudies Respublikos ambasados Lietuvoje ir mūsų šalies Užsienio reikalų ministerijos bei Sveikatos apsaugos ministerijos greitam apsikeitimui aktualia informacija“, – rašoma pranešime.

Pirmadienį Vyriausybės vicekancleris Deividas Matulionis ir Kinijos ambasadorius Zhifei’ėjus Shenas (Džifėjus Šenas) Lietuvoje aptarė prevencinius veiksmus dėl koronaviruso.

„Kinijos ambasada padarys viską, kad Lietuvoje nebūtų nė vieno užsikrėtimo koronavirusu atvejo. Kinijos ambasada pasirengusi visapusiškai bendradarbiauti su Lietuvos institucijomis“, – pranešime cituojamas ambasadorius.

Tuo metu D. Matulionis paprašė Kinijos ambasadoriaus reguliariai ir nedelsiant informuoti Lietuvos Vyriausybę, institucijas ir Vyriausybės kanceliarijos Grėsmių valdymo ir krizių prevencijos grupę apie aktualią situaciją, susijusią su koronaviruso plitimu.

Šiuo metu pasaulyje nustatyta daugiau 17 tūkst. koronaviruso atvejų, apie 400 žmonių mirė nuo šio Kinijoje išplitusio viruso. Keletas viruso atveju registruota ir Europoje.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *