Dėl koronaviruso „Wizz Air“ stabdo skrydžius iš Vilniaus į Milaną

Фото LTOU

Aviakompanija „Wizz Air“ sekmadienį pranešė, kad stabdo skrydžius iš Vilniaus į Milaną dėl Šiaurės Italijoje paskelbto karantino, siekiant suvaldyti koronaviruso protrūkį.

Skrydžiai iš Lietuvos sostinės į Milano Malpensos oro uostą sustabdyti iki balandžio 3 dienos, informavo bendrovė. 

Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas BNS patvirtino, kad sekmadienį planuoti skrydžiai iš Vilniaus į Milaną ir iš Milano į Vilnių buvo atšaukti.

Keleiviai už šiuos skrydžius gali atgauti sumokėtus pinigus. 

Milijonams žmonių Šiaurės Italijoje sekmadienį pradėtas taikyti priverstinis karantinas, siekiant stabdyti naujo koronaviruso plitimą šalyje.

Premjeras Giuseppe Conte (Džuzepė Kontė) nusprendė apriboti judėjimą į didelius rajonus šalies šiaurėje, įskaitant Milaną ir Veneciją, taip pat ir iš jų. Priemonė paveiks daugiau kaip 15 mln. žmonių ir galios iki balandžio 3-iosios.

Be rimtos ir neatidėliotinos priežasties žmonėms nebus leista patekti į visą 10 mln. gyventojų turintį Lombardijos regioną aplink Milaną ir aplinkinius rajonus, įskaitant Veneciją, Parmą ir Riminį. Taip pat nebus leidžiama išvykti iš šių regionų.

Be to, kovodama su viruso plitimu Italija taip pat visoje savo teritorijoje uždaro mokyklas, muziejus, kino teatrus, teatrus, naktinius klubus, kazino ir kitas pasilinksminimo vietas.

Italijoje nuo koronaviruso mirė daugiau kaip 230 žmonių.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.