Didieji miestai šildymo sezoną planuoja pradėti šią savaitę

Фото BFL/ Томас Урбеленис

Lietuvoje atvėsus orams, trijuose didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – artimiausiomis dienomis pradedamas šildymo sezonas. 

Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas BNS teigė, jog nuo ketvirtadienio šildymą numatoma įjungti ugdymo ir gydymo įstaigose, o nuo penktadienio pamažu – ir gyventojams. 

„Rytoj (trečiadienį – BNS) bus pasirašytas administracijos direktoriaus įsakymas dėl šildymo sezono pradžios, tai startuojame ketvirtadienį, pradedant nuo švietimo ir gydymo įstaigų, ten pirmiausiai bus pajungtas šildymas. O tada, nuo antros dienos, per penkias dienas visame Vilniuje turėtų radiatoriai pradėti šilti“, – sakė V. Benkunskas. 

Kauno miesto savivaldybėje BNS sakė, kad pradėti šildymo sezoną visame mieste (ir ugymo bei gydymo įstaigose, ir gyventojams) planuojama nuo ketvirtadienio. 

„Kol kas direktoriaus įsakymo nėra, bet planas yra ketvirtadienį“, – BNS komentavo Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriaus vedėjas Raimundas Endrikis. 

Klaipėdos miesto savivaldybė antradienį pranešė, kad nuo trečiadienio bus pradėtos šildyti biudžetinės ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigos, o visame mieste šildymo sezonas prasidės ketvirtadienį.

Kada bus pradėtas šildyti konkretus daugiabutis, priklauso nuo pastato administratoriaus.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.