Didieji prekybos tinklai nedirbs Velykų sekmadienį

Nuotrauka BFL/Butautas Barauskas

Penki didieji mažmeninės prekybos tinklai – „Maxima“, „Lidl“, „Iki“, „Rimi“ ir „Norfa“ – paskelbė nedirbsiantys Velykų sekmadienį – balandžio 12 dieną. Antrąją Velykų dieną dauguma parduotuvių dirbs taip pat, kaip dabar.

„Nusprendėme, kad šiemet per Velykų sekmadienį mūsų darbuotojai galės ilsėtis ir, kiek leidžia sąlygos karantino metu, leisti laiką su šeimomis“, – pranešime teigė „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

„Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė teigė, kad prekybos tinklo parduotuvės visoje Lietuvoje Velykų sekmadienį nedirbs – priimtas sprendimą suteikti galimybę darbuotojams pailsėti. Įmonė skatina pirkėjus planuoti pirkinius ir apsipirkti ilgesniam laikui. 

„Lidl“ skelbia, kad tinklas per Velykas nedirba jau trečius metus iš eilės.

„Mums tai jau tapo tradicija“, – „Lidl Lietuvos“ pranešime teigia bendrovės direktorius Radostinas Roussevas-Peinas (Radostinas Rusevas-Peinas).

„Rimi“ taip pat pranešė, kad pirmąją Velykų dieną parduotuvės nedirbs, o balandžio 13 dieną visos  dirbs karantino meto darbo grafiku. 

„Rimi Lietuvos“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė teigia, kad parduotuvių darbuotojai ypač pajuto koronaviruso situacijos rimtumą, tad jiems Velykų sekmadienį suteikiamas poilsis. 

„Norfos“ parduotuvės nedirbs Velykų sekmadienį, anksčiau baigs darbą šeštadienį, balandžio 11 dieną, taip pat kiek vėliau pradės darbą pirmadienį, balandžio 13 dieną. 

„Šeštadienį dirbsime iki aštuonių vakaro, tai yra, sutrumpintu darbo laiku, kad žmonės grįžtų namo anksčiau, sekmadienį nedirbame išvis, pirmadienį pradedame dirbti nuo aštuonių“, – BNS sakė „Norfos“ atstovas Darius Ryliškis. 

Pernai Velykų sekmadienį nedirbo „Norfa“ ir „Lidl“ parduotuvės, tuo metu „Rimi“ ir didžioji dalis „Maximos“ parduotuvių dirbo trumpiau, o „Iki“ dirbo įprastai. 

Lietuvoje nuo kovo 16 iki balandžio 13 dienos imtinai galioja dėl koronaviruso rizikos paskelbtas karantinas. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *