G. Landsbergis sako, kad „valstiečius“ palieka politikai, su kuriais galima šnekėtis

Nuotrauka urm.lt

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad „valstiečių“ frakciją Seime palieka politikai, su kuriais galima šnekėtis.

„Su žmonėmis, kurie išėjo iš „valstiečių“ frakcijos, net ir sunkiausiais metais rasdavome būdą kalbėtis. Ar dėl įstatymų, kurių anuomet reikėjo opozicijai, ar dėl nesibaigiančių atakų iš „valstiečių“ vadovų, buvome išklausomi konstruktyviai. Dažnai girdėdavome ir apgailestavimus, kad padėtų, jei tik galėtų, bet neleidžiama“, – BNS perduotame komentare antradienį teigė TS-LKD lyderis.

Pasak jo, su šiais politikais dabartiniai valdantieji stengėsi kalbėtis ir šioje kadencijoje.

„Jau apie tai, kas svarbu jiems būnant opozicijoje. Manau tai vieni racionaliausių, labiausiai patyrusių politikų, su kuriais, tikiu, ir toliau tęsime pokalbį dėl Lietuvai ir jos žmonėms svarbiausių klausimų“, – sakė G. Landsbergis.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakciją Seime antradienį paskelbė paliekantys 10 parlamentarų, tarp kurių – ekspremjeras Saulius Skvernelis, buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, buvusi Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė.

Demokratų frakcijoje „Vardan Lietuvos“ taip pat dirbs Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus, Tomas Tomilinas bei Mišriai Seimo narių grupei priklausę Algirdas Butkevičius, Vytautas Bakas ir Domas Griškevičius.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *