G. Landsbergis susitinka su Lenkijos ir Omano užsienio reikalų ministrais

Gabrielius Landsbergis/ Nuotrauka BNS/ Paulius Peleckis

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį susitinka su kolegomis iš Lenkijos ir Omano.

Kaip pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM), susitikimas su Lenkijos užsienio reikalų ministru Zbigniewu Rau (Zbignevu Rau) yra neformalus ir trumpas, ministrai gali aptarti aktualius tarptautinės politikos ir dvišalių santykių klausimus, jis vyks Kaune. 

URM pažymi, jog „Lietuva ir Lenkija yra strateginės partnerės ir palaiko labai intensyvią darbotvarkę įvairiais klausimais“.

Antradienį G. Landsbergis taip pat susitiks su Omano užsienio reikalų ministru Sayyidu Badru bin Hamadu bin Hamoodu Al Busaidi (Saidu Badru bin Hamadu bin Hamudu Busaidi).

Ministrai susitikimo metu aptars dvišalių santykių plėtrą, ekonominio bendradarbiavimo galimybes, ES teikiamą strateginį prioritetą suartėjimui su Persijos įlankos šalimis ekonomikos, energetikos, prekybos, klimato, migracijos, kovos su terorizmu ir kitose srityse.

Taip pat bus diskutuojama dėl situacijos Artimuosiuose Rytuose ir Rusijos agresijos prieš Ukrainą pasekmių tarptautinei bendruomenei.

Vizito metu Omano užsienio reikalų ministras bus apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *