G. Nausėda artimiausiomis dienomis susitiks su kandidatais į ministrus – Prezidentūra

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Prezidentas Gitanas Nausėda artimiausiomis dienomis susitiks su kandidatais į ministrus, antradienį informavo šalies vadovo atstovas.

„Seimui šiandien priėmus sprendimą dėl ministro pirmininko, prezidentas artimiausiu metu planuoja susitikti su pateiktais kandidatais ir įvertinti jų tinkamumą eiti šias pareigas“, – antradienį teigė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Seimas antradienį pritarė konservatorių atstovės, parlamentarės Ingridos Šimonytės kandidatūrai į premjerės postą.

Ji praėjusią savaitę paskelbė kandidatus į ministrus.

Finansų ministerijos vadovo postą siūloma patikėti Gintarei Skaistei, Krašto apsaugos – Arvydui Anušauskui, Vidaus reikalų – Agnei Bilotaitei, Sveikatos apsaugos – Arūnui Dulkiui, Užsienio reikalų – Gabrieliui Landsbergiui, Socialinės apsaugos ir darbo – Monikai Navickienei, Švietimo mokslo ir sporto – Jurgitai Šiugždinienei, Energetikos – Dainiui Kreiviui, Susisiekimo – Kasparui Adomaičiui, Ekonomikos ir inovacijų – Aušrinei Armonaitei, Teisingumo – Evelinai Dobrovolskai, Aplinkos apsaugos – Simonui Gentvilui, o Kultūros – Simonui Kairui.

I. Šimonytė tuomet nepristatė kandidato į žemės ūkio ministro postą, tačiau antradienį įvardino, kad prezidentui į šias pareigas siūlys buvusią Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) kanclerę Dalią Miniataitę.

Prezidento atstovas taip pat informavo, kad su dauguma šių kandidatų jau susitiko šalies vadovo patarėjai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *