G. Nausėda: verslas turi stiprinti saugios veiklos standartus

Nuotraukos autorius Robertas Dačkus/ lrp.lt

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, jog keičiantis pandeminei situacijai, reikia ieškoti saugios pusiausvyros tarp epidemiologinių ir socialinių bei ekonominių tikslų.

Pasak jo, verslas turi stiprinti saugaus veikimo standartus ir jų laikytis, kol visuomenė įgis kolektyvinį imunitetą – nuo to priklauso jo paties galimybės laisviau veikti, pranešė Prezidentūra.  

„Antroji pandemijos banga skaudžiai palietė smulkųjį ir vidutinį verslą, ypač tas įmones ar savarankiškai dirbančius asmenis, kurie prekiauja ne pirmo būtinumo prekėmis ar teikia kontaktines paslaugas. Keičiantis pandeminei situacijai, turime ieškoti naujos saugios pusiausvyros tarp epidemiologinių ir socialinių bei ekonominių tikslų“, – po susitikimo su prekybininkų atstovais penktadienį sakė G. Nausėda. 

Pirmadienį prezidentas su premjere Ingrida Šimonye, be kitų klausimų, ketina aptarti ir Vyriausybės planus dėl karantino švelninimo etapų.

Susitikime su prekybininkų atstovais penktadienį aptarta smulkiųjų verslininkų ir įmonių, kurių veikla apribota dėl karantino, finansinė būklė, taip pat jų pasirengimas saugiai veikti, kai bus priimtas sprendimas laipsniškai švelninti karantino taisykles.

Susitikime dalyvavo Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Lietuvos prekybos įmonių asociacijos direktorė Rūta Vainienė bei Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.