G. Nausėda žada prašyti Pietų Korėjos specialistų pagalbos dėl koronaviruso

Prezidento Gitano Nausėdos nuotolinės spaudos konferencijos transliacija per LRT televiziją/ Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Prezidentas Gitanas Nausėda žada prašyti Pietų Korėjos vadovo, kad korėjiečiai atsiųstų ekspertą į Lietuvą konsultuoti dėl koronaviruso krizės valdymo.

„Esu numatęs kalbėtis su Pietų Korėjos prezidentu ir manau, kad tas pokalbis galėtų įvykti jau rytoj, paprašydamas atsiųsti specialistą iš Pietų Korėjos, kuris galėtų mus pakonsultuoti tais klausimais, kurie mums šiuo metu yra aktualiausi ir su kuriais sėkmingai susidorojo Pietų Korėjos vyriausybė pastaruoju metu“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė šalies vadovas.

Prezidento Gitano Nausėdos nuotolinės spaudos konferencijos transliacija per LRT televiziją/ Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

„Kaip žinote, šita valstybė pasižymėjo tuo, kad turėjo gana ryškų koronaviruso protrūkį, tačiau sugebėjo suvaldyti situaciją efektyviomis priemonėmis ir manau, kad jų patirtis mums būtų tikslinga ir pravarti“, – pridūrė G. Nausėda.

Pietų Korėja koronaviruso infekcijų piką pasiekė vasario pabaigoje, bet pastaruoju metu užsikrėtimų mažėja.

Iš viso šioje šalyje patvirtinta beveik 9 tūkst. atvejų, mirė 118 žmonių. Pirmadienį patvirtinti 64 atvejai – mažiausiai šį mėnesį.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.