G.Nausėdos apdovanojimai daugiavaikėms motinoms dėl karantino išvežioti joms į namus

lrp.lt

Prezidentas Gitanas Nausėda artėjant Motinos dienai skyrė valstybinius apdovanojimus daugiavaikėms mamoms, jie laikantis karantino reikalavimų įteikti ne viešame renginyje, kaip buvo įprasta, o išvežioti mamoms po namus.

Kaip pranešė Prezidentūra, iš viso šiemet ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotos 46 mamos,  išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ir daugiau vaikų.

„Laikantis visų apsaugos priemonių, valstybinius apdovanojimus, gėles ir prezidento sveikinimą daugiavaikėms motinoms įvairiuose Lietuvos regionuose perdavė Kanceliarijos kanclerė Algė Budrytė ir šalies vadovo patarėjai“, – informavo prezidento spaudos tarnyba.

Anot pranešimo, pasibaigus karantinui bus ieškoma būdų pakviesti mamas apsilankyti Prezidentūroje ir asmeniškai pasimatyti su prezidentu.

G. Nausėda sveikinime padėkojo mamoms už išmintį, rūpestį ir pasiaukojimą, kuriuos jos atidavė savo vaikams, o su jais – ir Lietuvos ateičiai bei palinkėjo mamoms daug sveikatos, stiprybės ir laimės brangių žmonių apsuptyje.

„Iš Jūsų širdies šilumos ir begalinės meilės užaugę, iš Jūsų rankomis sukurtų namų svarbiausias gyvenimo vertybes išsinešę vaikai – prasmingiausias nuopelnas Lietuvai, vertas pačių gražiausių pagarbos ir dėkingumo žodžių“, – teigiama šalies vadovo sveikinime.

Motinos diena bus minima sekmadienį.

https://www.lrp.lt/data/public/uploads/2020/04/2020-04-28-nr.-1k-274.pdf

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *