Galimybių paso vėl prireiks rudenį – A. Armonaitė

Nuotrauka Ekonomikos ir inovacijų ministerija/ facebook.com

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad  galimybių pasas vėl bus aktualus rudenį. Anot jos, tai bus įrankis, kad verslas veiktų ir nebūtų tokio masto karantino, kaip iki šiol.

Pasak ministrės, Vyriausybė dar spręs, tačiau tikėtina, kad dalis veiklų bus atviros pasiskiepijusiems ar galimybių pasą turintiems žmonėms.

„Kai turėjome galimybių pasą, jo tikslas buvo atidaryti kuo daugiau veiklų ir išlaikyti jas atidarytas, kad išvengtume ateities karantinų. Galimybių pasas, jau matome, bus reikalingas rudenį, kad neuždarytume ekonominių veiklų, kad žmonės galėtų džiaugtis savo mėgstamais restoranais, kavinėmis, parduotuvėmis“, – žurnalistams sakė ministrė.

„Kalbame apie tai, kad žmonės, kurie pasiskiepijo, (…) turi imunitetą, kad mes jų ribojimais ir draudimais nebaustume. Taip pat norime, kad tie, kuriems pritrūko laiko pasiskiepyti, tą padarytų jau dabar“, – pridūrė A. Armonaitė. 

Pasak jos, svarstoma, jog galimybių pasas būtų naudojamas plačiau, kai ligoninėse bus pasiektas 300 koronaviruso pacientų skaičius.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *