Į lankytinas, rekreacines ir kurortines vietoves vedančių kelių remontui – 6,5 mln. eurų

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Vykdydama ekonomikos skatinimo dėl koronaviruso sukeltų padarinių priemonių planą, Susisiekimo ministerija pranešė į lankytinas, rekreacines ir kurortines vietoves vedančių kelių remontui bei rekonstrukcijai skyrusi 6,5 mln. eurų.

Lėšos kelių remontui skirtos ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymu.

„Tikiuosi, kad sutvarkyti keliai pritrauks didesnius gyventojų srautus į mūsų šalyje esančias poilsio zonas, gražias gamtos apsuptyje esančias lankytinas vietas“, – pirmadienį išplatintame pranešime tvirtino J. Narkevičius.

Jo teigimu, šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai.

Anot pranešimo, lėšos skirtos Alytaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus apskrities lankytinų, rekreacinių ir kurortinių vietovių kelių infrastruktūrai gerinti.

Tarp finansuojamų projektų – Merkinės seniūnijos vietinės reikšmės kelio į Česukų kaimą – ruožo iki Merkinės bioenergetinės piramidės kapitalinis remontas, Birštono miesto Jaunimo gatvės rekonstrukcija, Zapyškio miestelio Muziejaus gatvės kapitalinis remontas, Žemaitkiemio seniūnijos kelio į Žemaitkiemio kapines bei Ukmergės miesto Pivonijos gatvės – privažiavimo prie masinės žydų genocido aukų vietos Pivonijos šile remontas.

Numatyti darbai bus atlikti dar šiais metais.

Minėtos lėšos skiriamos įgyvendinant ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

Finansuotinus kelių objektus atrinko Susisiekimo ministerijos sudaryta Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių objektų atrankos komisija.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.