I. Šimonytė: skiepijant sustiprinančiąja doze, kažkada prasidės „įtikinėjimo žaidimas“

Фото BNS/ Paulius Peleckis

Skiepijant sustiprinančiąja doze nuo COVID-19, dalį visuomenės vėl teks įtikinėti vakcinuotis, teigia premjerė Ingrida Šimonytė.

Ji pabrėžė, kad pasiskiepyti papildoma vakcinos doze svarbu plintant omikron atmainai.

Pasak ministrės pirmininkės, šiuo metu žmonės „gan noriai“ skiepijasi sustiprinančiąja doze, tačiau tai gali būti ir anksčiau entuziastingai vakcinavęsi asmenys.

„Yra labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių pasiskiepytų trečiąja doze, nes imuniteto atšviežinimas leidžia daug saugiau jaustis, tai kol kas žmonės skiepijasi trečiąja doze gan noriai, bet turiu įtarimą, kad tai yra tie patys žmonės, kurie ir pirmomis dviem pasiskiepijo gan noriai“, – antradienį interviu portalui tv3.lt sakė Vyriausybės vadovė.

„Reiškia, kad kažkuriuo metu vėl prasidės toks sudėtingas įtikinėjimo žaidimas, kad jūs savo pačių labui vis dėlto turėtumėte pasiskiepyti, nes tas imunitetas yra svarbus ir jums, ir jūsų aplinkiniams, ir visai visuomenei“, – pridūrė ji.

Ministrė pirmininkė taip pat pridūrė, kad Vyriausybės galimi ribojimai taip pat priklausys nuo to, kaip elgsis visuomenė.

Lietuvoje šiuo metu pilnai vakcinuota 1,23 mln. gyventojų, dar maždaug 592 tūkst. pilnai paskiepytųjų yra gavę ir sustiprinančiąją vakcinos dozę.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *