Iš Vokietijos trečiadienį – papildomas keltas į Ventspilį Baltijos šalių piliečiams

Фото BFL/Альгирдаса Кубайтиса

Iš Vokietijos Zasnico uosto užsakytas dar vienas keltas Baltijos šalių piliečiams į Ventspilį, jo reisas numatytas vėlų trečiadienio vakarą, pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM).

Ministerija skelbia, kad kelte, kuriuo galės grįžti dėl uždarytų Lenkijos sienų Vokietijoje įstrigę Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai, yra 2500 vietų keleiviams ir 300 automobilių.

„Išvykimas numatytas kovo 18 dieną, 23:55 val. Vokietijos laiku. Bilietus galima įsigyti Tallink interneto svetainėje“, – nurodo URM.

Antradienį, 22 val. Vokietijos laiku iš Zasnico turėtų išplaukti pirmasis keltas su Lietuvos piliečiais, taip pat dar laukiama, kol po patikros procedūrų pajudės traukinys iš Frankfurto prie Oderio, kuriame, Susisiekimo ministerijos duomenimis, yra 35 Lietuvos piliečiai.

Alternatyvų grįžti į Lietuvą piliečiams ieškoma, kai šie įstrigo Vokietijos ir Lenkijos pasienyje, nes Lenkija uždarė šalies sienas dėl koronaviruso plitimo ir nusprendė nepraleisti konvojumi lengvųjų automobilių.

Jų keleiviams suorganizuotas grįžimas keltu ir traukiniu, bet pasiekti šiuos punktus taip pat sudėtinga dėl užkimštų kelių.

Į Lenkiją aptarti situacijos antradienį vyksta Lietuvos vyriausybinė delegacija.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *