Įsigaliojus griežtesniam karantinui, stabdomi individualūs užsiėmimai sporto klubuose

pixabay.com

Trečiadienį įsigaliojus griežtesniam karantinui, stabdomi individualūs fizinio aktyvumo užsiėmimai sporto klubuose, o sporto varžybas galima rengti kaip ir anksčiau.

Švietimo ministerija informavo BNS, kad galimos tik aukšto meistriškumo sporto pratybos užtikrinant visas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas sąlygas.

Ministerija primena, kad ir sugriežtinto karantino metu gali vykti aukšto meistriškumo sporto varžybos, tačiau, kaip jau ir anksčiau, jos gali vykti tik be žiūrovų.

Varžybų organizavimas griežtai reglamentuotas.

„Sportininkai, kai nesportuoja, ir varžybų aptarnaujantis personalas viso renginio metu turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones“, – rašoma BNS pateiktame atsakyme.

Anot ministerijos, kaukių galima nedėvėti aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistams, instruktoriams ir teisėjams, taip pat neįgaliems asmenims, kurie kaukių negali dėvėti dėl savo sveikatos būklės arba kaukė gali jai pakenkti.

Sportininkai varžybų metu, jeigu nesportuoja, taip pat ir kiti varžybų dalyviai neturėtų burtis į didesnes nei dviejų asmenų grupes ir privalo laikytis ne mažesnio nei dviejų metrų atstumo.

Šiuo metu dėl epidemiologinės situacijos sustabdyti čempionatą nusprendė Lietuvos rankinio lyga, taip pat nevyks ir Lietuvos tinklinio Didžiosios taurės varžybų finalai, Lietuvos vandensvydžio taurės varžybos.

Lietuvos krepšinio lyga ir toliau vyksta, nepaisant dėl koronaviruso atvejų komandose nukeliamų rungtynių, taip pat vyksta ir Lietuvos salės futbolo čempionatas.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.