Izraelis sveikina Lietuvos vyriausybės sprendimą paskelbti „Hezbollah“ teroristine grupe

Фото BFL/Андрюса Уфартаса

Izraelio vyriausybė ketvirtadienį pasveikino Lietuvos valdžios sprendimą paskelbti sukarintą judėjimą „Hezbollah“ teroristine organizacija i uždrausti į šalį atvykti su ja siejamiems asmenims.

Izraelio užsienio reikalų ministras Gabi Ashkenazi (Gabis Aškenazis) tai pavadino drąsiu reikšmingu sprendimu užtikrinant regiono stabilumą.

„Aš raginu visas Europos šalis prisijungti prie šio sprendimo ir paskelbti Hezbollah neteisėta“, – pranešime spaudai teigė Izraelio ministras.

Izraelio ambasadorius Yossefas Levy pareiškė, kad Lietuva šiuo sprendimu „dar kartą įrodė ne tik savo draugystę su Izraeliu, bet ir pademonstravo stiprų moralinį kompasą, kuris turėtų būti pavyzdys kitoms Europos Sąjungos šalims“.

Lietuvos vyriausybė ketvirtadienį uždraudė į šalį atvykti asmenims, siejamiems su sukarintu judėjimu „Hezbollah“, ir pareiškė, kad tai yra „teroristiniais principais veikianti organizacija“.

Irano remiamą „Hezbollah“ Izraelis ir JAV laiko teroristine organizacija. Šis judėjimas yra labai svarbus politinis veikėjas Libane.

Автор: khamenei.ir — <a rel="nofollow" class="external free" href="http://english.khamenei.ir/news/5127/Hezbollah-proved-it-s-obliged-to-Islam-s-humanitarian-rules-in">http://english.khamenei.ir/news/5127/Hezbollah-proved-it-s-obliged-to-Islam-s-humanitarian-rules-in</a>, CC BY 4.0, Ссылка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.