Kariuomenėje – aštuoni koronaviruso atvejai

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione Tauragės rajone užsikrėtimas koronavirusu patvirtintas aštuoniems nuolatinės privalomosios karo tarnybos kariams.

Trys kariai COVID-19 simptomus pajuto rugpjūčio 27 dieną, jie buvo izoliuoti, o kitą dieną patvirtinta, kad testai buvo teigiami, sekmadienį pranešė Lietuvos kariuomenė.

Penktadienį ištestavus karius, kurie turėjo kontaktą su sergančiaisiais, patvirtinti dar penki COVID-19 atvejai.

Artimą kontaktą su sergančiaisiais turėję kariai izoliuoti specialiose patalpose, likę privalomosios ir profesinės karo tarnybos kariai izoliuoti savo gyvenamosiose patalpose.

Pasak pranešimo, batalione dezinfekuotos patalpos, sustabdytas artimųjų bei kitų asmenų patekimas į teritoriją, ribojamas aptarnaujančių įmonių patekimas.

Taip pat įvestas nuolatinis kaukių devėjimas bataliono teritorijoje, temperatūros matavimas, sveikatos būklės deklaravimas. Pratybos vyks tik laikantis visų saugumo reikalavimų, skelbia kariuomenė.

Privalomąją tarnybą Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione rugpjūčio 3 dieną pradėjo 461 karys, rugpjūčio 21 dieną 453 kariai davė priesaiką valstybei. Po priesaikos ceremonijos jie buvo paleisti savaitgaliui į namus. 

BNS

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *