Kaunas mėnesiu paankstino registraciją į mokyklas

Nuotrauka kaunas.lt

Kauno savivaldybė kitą savaitę pradeda registraciją į mokyklas, šiemet ji paankstinta mėnesiu.

Pasak savivaldybės, taip siekiama užtikrinti, kad kauniečiai turėtų pakankamai laiko apsispręsti, o moksleiviai patektų į patogiausias ugdymo įstaigas.

Tėvai ar globėjai elektroninius prašymus gali teikti nuo kovo 15 iki gegužės 31 dienos, internetu imokykla.kaunas.lt arba pateikti tiesiogiai pasirinktoje mokykloje.

Kaip įprastai, vienas vaikas gali registruotis į dvi miesto įstaigas. Jeigu tarp pasirinktų ugdymo įstaigų nėra priskirtosios mokyklos pagal deklaruotą gyvenamąją vietą savivaldybės teritorijoje, informacinė sistema ją priskirs automatiškai.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė primena, kad pirmumas teikiamas vaikams, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Kauno mieste ir patenka į mokyklai priskirtą teritoriją, arčiausiai ugdymo įstaigos.

Vertinant tėvų prašymus, atsižvelgiama į gyvenamosios vietos deklaravimo datą, vaiko specialiuosius poreikius bei mokykloje jau besimokančius seses ar brolius. 

Priėmus visus Kauno miesto gyventojų vaikus, toliau registruotis galės ir norintieji iš kitų savivaldybių.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *