Kauniečiams siūloma pasinaudoti parama, mokant būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją

Asmenims ir šeimoms parama, mokant būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją (toliau – Kompensacija), teikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu.

Parama, mokant Kompensaciją, teikiama asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į Kompensaciją (vertinamas turimas turtas, gaunamos pajamos), išsinuomojusiems fiziniams ar juridiniams asmenims (išskyrus savivaldybės) priklausantį tinkamą būstą, sudarę ne trumpiau kaip vieniems metams būsto nuomos sutartį. Būsto nuomos sutartis privalo būti įregistruota Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre. Kauno mieste 2020 metais vienam asmeniui ar šeimos nariui yra mokama 37,63 Eur Kompensacija per mėnesį.

Asmenys ir šeimos, norėdami gauti Kompensaciją, kreipiasi į Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Nemuno g. 29, Kaune, 23 kab., tel. (8-37) 42 97 38) ir pateikia šiuos dokumentus:

  1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  2. būsto nuomos sutartį, sudarytą ne trumpiau kaip vieniems metams pagal Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse nustatytas sąlygas ir įregistruotą Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre;
  3. metinę gyventojo (šeimos) turto deklaraciją (forma FR0001), pildomą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (Europos pr. 105, Kaune);
  4. būsto savininko patvirtinimą, kad nesate skolingas už būsto nuomą ir komunalines paslaugas;
  5. prašymą gauti Kompensaciją.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad asmenys ir šeimos, norintys gauti Kompensaciją, neprivalo įsirašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą (toliau – Sąrašas), o įsirašę į Sąrašą ir gaunantys Kompensaciją, neišbraukiami iš jo.

Kauno sav. Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *