Kauno kalėdinės eglutės įžiebimas perkeliamas į transliaciją, atsisakoma mugės

Фото BFL/Теодорас Бялюнас

Dėl pandemijos savaitgalį vyksiantis Kauno kalėdinės eglutės įžiebimas šiemet perkeliamas į tiesioginę transliaciją, atsisakoma tradicinės mugės, ketvirtadienį pranešė savivaldybė.

„Žinau viena – karantinas neatims iš mūsų gražiausių žiemos švenčių. Kaip ir kasmet, Kauno eglė bus unikali. Labai kviečiu saugiai ir jaukiai eglutės įžiebimą stebėti namuose. Pagrindinis Kauno Kalėdų akcentas Rotušės aikštėje lauks iki pat Trijų karalių šventės, tad neskubėkime ir pasimėgaukime šiuo laikotarpiu. Visiems linkiu ramių ir saldžių švenčių“, – savivaldybės pranešime sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Savivaldybė dėl karantino atsisakė aplink kalėdinę eglutę Rotušės aikštėje įprastai išsirikiuojančių prekybinių namelių, tačiau aplinkui įsikūrę restoranai, kavinės ir barai miesto raginami šventiškai pasipuošti.

Pasak savivaldybės, asmeniškai šių įstaigų savininkams pasiųstais laiškais verslininkai kviečiami prisidėti kuriant šventinę nuotaiką greta Kalėdų eglės išpuoštais langais bei vitrinomis ir saugia prekyba maistu išsinešti pagal šių dienų ribojimus bei reikalavimus. 

Kalėdų eglės įžiebimo renginį šeštadienį 18 val. tiesiogiai transliuos LRT. 

Šios transliacijos metu pasirodys ir Kalėdų senelis su nykštuku, po koncerto šešiuose Kauno mikrorajonuose bus iššauti fejerverkai.

Šiemet Kaunas pristato „Saldžių Kalėdų“ tema sukurtą eglutę, kurios dekoracijos primena morenginius skanėstus.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.