Kauno klinikose dėl gaisro evakuotas COVID-19 skyrius, žmonės nenukentėjo

Nuotrauka BFL/ Teodoras Biliūnas

Kauno klinikose užsidegus šaldytuvui, ankstyvą pirmadienio rytą buvo evakuotas COVID-19 skyrius su 21 ligoniu.

Kaip BNS sakė Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė, žmonės nenukentėjo, gaisras kilo patalpoje, kurioje nebuvo ligonių.

„Niekas nenukentėjo, buvo sureaguota greitai, užsidegęs šaldytuvas buvo ne toje patalpoje, kurioje yra pacientai. Pacientai nenukentėjo, laikinai jei buvo perkelti į kitus skyrius, situacija suvaldyta“, – BNS pirmadienio rytą sakė  A. Aleksandravičiūtė-Šviažienė,

Pranešimas apie gaisrą Eivenių gatvėje įsikūrusioje gydymo įstaigoje buvo gautas pirmadienio paryčiais, 4.16 min. Gelbėtojams buvo pranešta, kad gydymo įstaigoje yra daug dūmų.

„Palatoje užsidegė šaldytuvas, buvo evakuojami žmonės iš penkto ir šešto aukšto, iš viso 21 žmogus buvo evakuotas, tik pacientai, kovidinis skyrius. Reikėjo mūsų pagalbos, kadangi sunkūs ligoniai“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budėtojas.

Pasak jo, evakuotieji buvo perkelti į saugesnius to paties pastato aukštus, ne į lauką. 

Gaisras užgesintas, 5.11 val. gaisras likviduotas, patalpos buvo vėdinamos.

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba vėliau informavo, kad iš viso evakuoti 22 ligoniai – keturi jų buvo perkelti į reanimacijos skyrių, visi likusieji – į kitą COVID-19 skyrių.

Gaisre dalyvavę ugniagesiai suregistruoti, bus siekiama pasikeisti pamainomis, kad būtų išvengta šių pareigūnų kontaktų su kolegomis.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *