„Kautra“ nuo antradienio atnaujina tarpmiestinį vežimą autobusais

Nuotrauka BFL/Vygintas Skaraitis

Viena didžiausių keleivių pervežimo bendrovių „Kautra“ skelbia nuo antradienio atnaujinanti susisiekimą tarpmiestiniais autobusais. 

Planuojama, kad jie iš pradžių kursuos tarp didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus. Anot bendrovės atstovų, atnaujinant darbą didžiausias dėmesys skiriamas saugumui.

„Norėjome atnaujinti darbą po švenčių, įsivažiuoti po truputį tarp didžiųjų miestų. Planuojame pradžioje dirbti su dešimčia autobusų. Norisi susigrąžinti keleivius palaipsniui”, – pranešime sako „Kautros“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Pasak jo, užtikrinant saugumą, bus atskirta vairuotojo zona, o į autobusus parduodama perpus mažiau bilietų, nei yra vietų. Transporto priemonės bus kasdien dezinfekuojamos prieš reisą ir po jo. 

„Kautra“ apie laikiną tarpmiestinių reisų sustabdymą paskelbė kovo pabaigoje. Bendrovės generalinis direktorius Linas Skardžiukas tuomet BNS sakė, kad sumažėjus keleivių skaičiui įmonė patiria didelių nuostolių. 

Tiesa, „Kautra“ tuomet skelbė, kad vykimas įmonės tarpmiestiniais maršrutais stabdomas iki karantino pabaigos, savo ruožtu toliau tęsiamas pervežimas priemiestiniais maršrutais Kauno rajone, taip pat Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų miestuose.

Kovo pabaigoje apie planus stabdyti keleivių vežimą BNS sakė ir kai kurie kiti tarpmiestinio susisiekimo vežėjai. 

Dėl koronaviruso epidemijos kovo 16 dieną Lietuvoje paskelbtas karantinas. Jis pratęstas iki balandžio 27 dienos imtinai. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.