Kitą antradienį Seimas posėdžiaus nuotoliniu būdu, toliau spręs pagal situaciją

Фото BFL Paulius Peleckis

Kitą antradienį Seimas posėdžiaus nuotoliniu būdu, dėl vėlesnių posėdžių spręs pagal situaciją.

Seimo valdyba trečiadienį nusprendė, kad kitos savaitės antradienio rytinis ir vakarinis posėdžiai bus organizuojami nuotoliniu būdu, pranešė Seimo Ryšių su visuomene skyrius.

Parlamento valdyba dėl koronaviruso plitimo grėsmės jau anksčiau yra priėmusi sprendimą dėl šios savaitės Seimo posėdžių rengimo nuotoliniu būdu.

Seimo valdybos sprendime dėl nuotolinių posėdžių nurodoma, kad taip siekiama mažinti asmenų kontaktų skaičių ir COVID-19 ligos plitimą Seime bei užtikrinti nepertraukiamą ir saugų Seimo darbą.

Pažymima, kad visoje šalyje įvesti griežti ribojimai dėl asmenų kontaktų ir kad dėl kiekvieno Seimo rūmuose dirbančiam asmeniui patvirtinto COVID-19 ligos atvejo tenka izoliuotis ir kitiems sąlytį turėjusiems asmenims. 

Pasak Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen, trečiadienio sprendimu apsispręsta tik dėl vienos dienos – antradienio – posėdžių.

„Jei prireiks, pirmadienį ryte galėtume apsispręsti dėl ketvirtadienio posėdžių“, – sakė Seimo vadovė.

Ji pažymėjo, kad sprendžiant dėl ketvirtadienio posėdžio organizavimo būtų atsižvelgiama, ar į darbotvarkę įtraukiamiems klausimams svarstyti būtinas gyvas Seimo posėdis.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.