Kitų metų rugsėjį turėtų pradėti veikti Klaipėdiečio kortelė, planuoja savivaldybė

Nuotrauka BFL/ Andrius Ufartas

Kitų metų rudenį uostamiesčio gyventojai turėtų pradėti naudoti klaipėdiečio kortelę, rašo „Vakarų ekspresas“.

Įvairių nuolaidų suteikiančią kortelę galės įsigyti pilnamečiai asmenys, gyvenamąją vietą deklaravę šiame mieste. 

„Dabar numatoma, kad kortelė galios 5 metus, bet kasmet bus tikrinama, ar žmogus nėra išsiregistravęs savo gyvenamosios vietos iš Klaipėdos. Praėjus penkeriems metams, kortelė bus aktyvuota iš naujo. Kadangi iki to dar labai daug laiko, negaliu pasakyti, ar tai bus mokama paslauga, ar ne“, – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės vyriausiasis patarėjas Modestas Martišius.

Koncepcijoje numatyta, kad kortelės bus ir plastikinės, ir virtualios – mobilioji aplikacija.

Kortelė nuolaidų suteiks visoms uostamiesčio savivaldybei priklausančių įstaigų paslaugoms, pavyzdžiui, „Gintaro” sporto centre bus galima apsilankyti daugiau kartų už tą pačią dabar esamą kainą, metinis viešojo transporto bilietas kainuos 50 eurų pigiau, bus taikoma 25 proc. nuolaida Klaipėdos kultūrų komunikacijos centro organizuojamoms parodoms, koncertams, savivaldybės muziejams.

„Šioje lojalumo programoje jau yra įsitraukę nemažai įmonių. Dabar neseniai prisijungė viena plovykla ir kavinė. Į šią programą kiekviena įmonė gali prisijungti ir išeiti kada tik nori. Tai nėra kažkoks priverstinis dalykas“, – teigė M. Martišius.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.