Klaipėdoje koronaviruso patikra vyks bus prie „Švyturio“ arenos, pradės veikti trečiadienį

Nuotrauka BFL/ Algirdas Kubaitis

Klaipėdoje patikros dėl koronaviruso punktas bus įrengtas prie „Švyturio“ arenos, jis pradės veikti trečiadienio popietę, praneša Klaipėdos miesto savivaldybė.

Šis punktas bus įkurtas specialiai tam pritaikytoje transporto priemonėje, stovėsiančioje prie „Švyturio“ arenos, kurią lengva pasiekti automobiliu iš bet kurios miesto vietos bei iš Naujosios perkėlos.

Mobilus Klaipėdos patikros punktas aptarnaus miesto ir aplinkines Kretingos, Klaipėdos rajono, Palangos, Neringos, Skuodo, Šilutės savivaldybes.

Į šį punktą žmogus galės atvykti automobiliu. Neišlipus iš automobilio jam bus paimtas tepinėlis dėl koronaviruso ligos nustatymo, tada žmogus galės važiuoti namo ir izoliuotis namuose, kol paaiškės rezultatai.

Tiriamųjų tepinėliai ištyrimui bus gabenami į Vilnių. Patikros punkto darbo laikas – kiekvieną dieną nuo 8 iki 20 val.

Nustačius poreikį hospitalizuoti, bus kviečiama greitoji medicinos pagalba, kuri pacientą nugabens į ligoninę. Svarbu žinoti, kad į mobilius patikros punktus negali vykti žmonės, pajutę ligos simptomus.

Tokie punktai įrengiami dešimtyje savivaldybių – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Alytuje, Utenoje.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.