Klaipėdoje po sprogimo užsidegė pastatas medienos įmonėje, nukentėjo aštuoni žmonės

Фото vrm.lrv.lt

Klaipėdoje gausios ugniagesių pajėgos gesina po sprogimo pirmadienio vidurdienį užsidegusį pastatą, dar vienas pastatas sugriuvo. Pirminiais duomenimis, nukentėjo aštuoni žmonės. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS informavo, kad visi nukentėjusieji buvo išgabenti į ligoninę. 

Pasak jos, turimais duomenimis, iš degančio pastato buvo evakuoti 28 žmonės ir įmonės atstovai ugniagesius patikino, kad daugiau žmonių jame neturėtų būti. 

PAGD atstovės teigimu, po sprogimo įmonės teritorijoje sugriuvo biologinio valymo pastatas, o drožlių plokščių gamybos pastatas dega atvira liepsna – tiek jo vidus, tiek stogas. 

Ugniagesiai šiuo metu gesina degantį maždaug 100 metrų pločio ir 150 metrų ilgio pastatą, įvykio vietoje dirba gausios ugniagesių pajėgos – septynios  autocisternos, dvejos autokopėčios, įkurtas štabas gesinimui koordinuoti. 

Taip pat į įvykio vietą iškviesti aplinkosaugininkai, kurie matuoja oro užterštumo lygį, nes, anot E. Zdanevičienės, dūmai nešami į pietinę pusę, link miesto.

PAGD duomenimis, pranešimas apie sprogimą ir po jo kilusį gaisrą Liepų gatvėje stovinčiame pastate buvo gautas 12.39 valandą. 

Teritorija, kurioje yra pastatas, priklauso bendrovei „Vakarų medienos grupė“. 

„Gaisras gamyklos teritorijoje gesinamas, darbuotojai evakuoti (…) Esame dėkingi visiems gaisrininkams ir medikams už operatyvią reakciją ir pagalbą. Įvykio aplinkybes aiškinamės“, – BNS atsiųstame komentare sakė „Klaipėdos medienos“ generalinis direktorius Nikolajus Ivanovas. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.