Klaipėdoje prasideda tarptautinis folkloro festivalis „Europiada“

Nuotrauka BNS

Klaipėdoje trečiadienį prasideda penkias dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Europiada“, jame dalyvaus apie 80 kolektyvų iš 14 Europos šalių, pranešė „Klaipėdos šventės“.

Liepos 13-17 dienomis Klaipėdoje Europos folkloro dainos skambės šešiose koncertinėse aikštėse įvairiose Klaipėdos senamiesčio erdvėse.

„Festivalio „Europiada“ sugrįžimas – tai ne loterijos bilietas, kurį netikėtai ištraukė laiminga ranka, o prasmingas ir dalykiškas įvertinimas, įprasminęs visos miesto bendruomenės darbą, Klaipėdos dvasią ir miesto žmonių svetingumą, festivalį priimant pirmąjį kartą 2009 metais. Šis garbingas sugrįžimas po trylikos metų, kartu ir didelis įpareigojimas kiekvienam iš mūsų, kuriant svetingą ir saugų uostą šventės svečiams, kurių nuoširdžiai laukiame savo mieste“, – pranešime sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Festivalio atidarymo šventė bei svarbiausi renginiai vyks Klaipėdos vasaros estradoje. Renginiai prasideda trečiadienio vakarą.

„Europiada“ organizuojama nuo 1964 metų. Pirmąjį kartą šventė surengta Belgijoje esančiame Antverpeno mieste. 

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *