Kokie bus Jonavos orai artimiausiu metu

Фото из открытых источников

Nežinote, kuo apsirengti, prieš išeinant į gatvę? Nuo šiol be problemų galėsite sužinoti, kokie bus Jonavos orai. Tokią informaciją visada rasite Meteoprog tinklalapyje. Užtenka kelis kartus paspausti, kad susipažintumėte su šia informacija:

  • temperatūros rodmenys;
  • vėjo greitis;
  • atmosferos slėgis;
  • kritulių tikimybę.

Tai leis parinkti rūbus, kuriais apsirengę gatvėje galėsite jaustis komfortiškiausi. Nesijaudinkite, svetainėje yra tik nauji ir patikrinti duomenys. Per kelias minutes rasite bet kurios šalies ar miesto prognozę. Tai įmanoma dėl patogios portalo sąsajos.

Vasario pradžia regione bus nelabai patraukl i. Sinoptikai laukia, kad orai Jonavos mieste bus su daug kritulių. Prognozuojamas lietus. Jis bus stipresnis, nei sausio kritulių, todėl, jeigu ruošiatės išeiti iš namų, būtinai pasiimkite skėtį.

Mėnesio pradžia taip pat žada vėjo greičio padidinimą. Tiesa, rimtų protrūkių nebus. Dėl nuolatinio lietaus gatvėje bus drėgnas oras. Kadangi Saulės šviesos bus mažiausiai, taip bus kelias dienas. Aktualesnę informaciją apie oro būklę šioje gyvenvietėje visada galite sužinoti Meteoprog tinklalapyje.

Nuotrauka BFL/Paulius Peleckis

Orai Šiauliuose dabar – tik aktuali informacija

Patikrintame tinklalapyje taip pat publikuojama informacija apie oro temperatūrą bei kritulių tikimybę kituose Lietuvos miestuose. Kokie orai Šiauliuose dabar? Nuo šiol tokią informaciją lengvai galite peržiūrėti iš kompiuterio ir mobiliojo.

Iš esmės, vasario pradžiai čia, kaip ir kituose Lietuvos regionuose, bus būdingas kritulių kiekio padidėjimas. Jau pirmosiomis dienomis pradės lyti. Tiesa, čia lietus bus ne toks stiprus, kaip kitose šalies dalyse. Visgi, jeigu ruošiatės į darbą arba pasivaikščioti, pasiimkite skėtį.

Be to, taip pat sumažės oro temperatūra. Jeigu orai dabar Šiauliuose yra šilti, laikui bėgant, temperatūra sumažės iki 0 laipsnių.

Gatvėje bus itin drėgna taip pat dėl padidėjusio debesuotumo. Pirmoje vasario dekadoje šiltų dienų neprognozuojama. Tačiau krituliai – vienintelis trūkumas, nes stiprių vėjo gūsių mieste nebus. Į tai reikėtų atsižvelgti planuojant savo laisvalaikį.

Tikslesnę ir aktualesnę informaciją apie orą šiame regione visada galite sužinoti Meteoprog tinklalapyje. Čia patogus naršymas ir nuolat atnaujinama informacija. Čia netgi pateiktos rekomendacijos dėl rūbų pasirinkimo, kad vartotojai galėtų gatvėje jaustis komfortiškiausiai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.