Konservatoriai kviečiasi A. Verygą informuoti apie koronaviruso situaciją

Фото BFL/Ирмантаса Гялунаса

Seimo Tėvynės sąjungos — Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija ketvirtadienį kviečiasi sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą informuoti apie padėtį valdant koronavirusą.

„Norime išgirsti tiesiai iš ministro, kokia tikroji padėtis medicinos įstaigose, ar užteks medikams priemonių ir resursų, testų ir panašiai“, – BNS informavo partijos atstovė spaudai Vytautė Šmaižytė.

A. Veryga praėjusią savaitę viešai paragino valdančiąją koaliciją buriančius konservatorius ir liberalus greičiau apsispręsti dėl sveikatos apsaugos ministro ir pažadėjo jį detaliai supažindinti su situacija ruošiantis perimti COVID-19 situacijos valdymą.  

Į tai atsakydama TS-LKD kandidatė į premjero postą Ingrida Šimonytė pareiškė, kad ministras taip siekia nusimesti atsakomybę, o per kadenciją nerado laiko atvykti susitikti su opoziciniais konservatoriais Seime. A. Veryga tai vadina melu.

Lietuvoje pastarosiomis savaitėmis sparčiai daugėjant naujų koronaviruso atvejų, dviejų savaičių sergamumas pasiekė 341 atvejį 100 tūkst. gyventojų.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.