Koronavirusas nustatytas Lietuvos pašto darbuotojui Panevėžyje

Nuotrauka BFL/ Saulius Žiūra

Koronavirusas nustatytas Lietuvos pašto darbuotojui Panevėžyje, pranešė įmonė.

Pasak Lietuvos pašto, Respublikos g. 60 adresu esančio skyriaus darbuotojui koronavirusas diagnozuotas trečiadienį.

„Pirmadienį darbuotojas buvo darbe, vakare pasijuto prastai ir nuo to laiko izoliavosi. Tolimesnes aplinkybes ir galimą kontaktų riziką vertina NVSC specialistai“, – nurodo bendrovė

Šiuo metu pašto patalpos, kuriose dirbo darbuotojas, dezinfekuojamos. Teigiama, kad darbuotojas klientų aptarnavimo patalpose nebuvo, todėl pašto skyrius dirba įprastai, galimas tik laikinas korespondencijos bei siuntų pristatymo vėlavimas. Paštas teigia siekiantis, kad dėl šios situacijos klientai nepatirtų nepatogumų.

Pasak valstybės įmonės, visuose Lietuvos pašto skyriuose laikomasi apsaugos priemonių – darbuotojai dėvi apsaugines kaukes, klientų aptarnavimo langeliai apsaugoti specialiomis pertvaromis, patalpos reguliariai dezinfekuojamos ir vėdinamos. Taip pat saugumo priemonių aptarnaudami klientus laikosi tiek laiškininkai, tiek kurjeriai – paslaugos teikiamos iki slenksčio, laikantis saugaus atstumo, Lietuvos pašto darbuotojai patalpose dėvi apsaugines darbo kaukes, kiekvieną kartą po kontakto su klientu, dezinfekuoja rankas ir darbo priemones.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *