Koronavirusas nustatytas parlamentarui V. Fiodorovui

Nuotrauka BFL/ Greta Skaraitienė

Koronavirusas nustatytas Seimo nariui, Darbo partijos atstovui Viktorui Fiodorovui, paskutinį kartą Seime jis sako lankęsis praėjusį antradienį.

Apie tai pirmadienį pirmas pranešė naujienų portalas delfi.lt.

V. Fiodorovas BNS sakė teigiamą testo atsakymą gavęs sekmadienį, o paskutinį kartą Seime lankęsis praėjusį antradienį.

„Paskutiniai mano kontaktai Seime buvo antradienį, visą savaitės pabaigą buvau Kėdainiuose – namie, kažkokių ypatingų kontaktų neturėjau“, – teigė V. Fiodorovas.

„Galėjau bet kur tai pasigaut“, – pridūrė jis.

Jis taip pat teigė informavęs apie teigiamą testo rezultatą Seimo kanceliariją ir frakcijos kolegas, kai kurie iš jų pirmadienį ketina atlikti koronaviruso testą.

„Supratau, kad kai kurie šiandien darosi tyrimus“, – sakė V. Fiodorovas.

„Darbiečių“ frakcijos seniūnas Vigilijus Jukna BNS teigė kol kas nesulaukęs epidemiolų nurodymo saviizoliuotis.

„Laukiame įvertinimo iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, kol kas dar nieko negavome (…) Dėl kitų nežinau, aš negavau jokios žinutės dėl saviizoliacijos“, – teigė V. Jukna.

Jo teigimu, frakcija Seime laikėsi reikalavimų – dėvėjo kaukes.

„Atsižvelgiant į tą situaciją, tai mes labai saugojomės (…) Buvome atsakingai su kaukėmis“, – tvirtino „darbiečių“ seniūnas.

Jis taip pat teigė, kad dauguma frakcijos narių testus turėtų atlikti pirmadienį.

Anksčiau koronavirusas nustatytas parlamento pirmininkei, liberalei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, taip pat liberalams Viktorui Pranckiečiui, Jonui Varkaliui, konservatoriams Vytautui Juozapaičiui, Andriui Kupčinskui.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras yra Seimą įvardinęs kaip koronaviruso židinį, dėl to parlamento darbas buvo kiek pristabdytas.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.