Koronavirusas nustatytas Vilniaus savivaldybės darbuotojui

Nuotrauka BFL/ Vygintas Skaraitis

Koronavirusas nustatytas Vilniaus savivaldybės darbuotojui, pirmadienį pranešė sostinės meras.

„Rudenį pasitikome žinojimu, kad antra koronaviruso banga neišvengiama ir neabejotinai turės įtakos tiek Vilniaus gyvenimui, tiek ir savivaldybės darbui. Tai buvo tik laiko klausimas, todėl tam ruošėmės – pasitvirtinome veiksmų planą, kaip reaguosime, kai turėsime pirmą COVID-19 atvejį savo kolektyve. Šį savaitgalį planą teko aktyvuoti – pirmam savivaldybės darbuotojui patvirtintas teigiamas koronaviruso tyrimo rezultatas“, – feisbuke rašė Remigijus Šimašius.

Anot jo, informacija operatyviai perduota Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

„Tik savaitgaliais, ir toliau augant užsikrėtimų skaičiui šalyje, centras, pasirodo, nedirba – turiu vilties, kad anksčiau ar vėliau sureaguos. Būtų geriau anksčiau, žinoma. Patys savaitgalį dirbome – atlikta dezinfekcija tiek kabineto, tiek bendro naudojimo patalpų ir liftų“, – teigė meras.

Anot R. Šimašiaus, jau yra žinoma, kad daug kontaktų darbuotojas neturėjo, „pats atsakingai įvertinęs situaciją saviizoliavosi ir iškart informavo vadovus apie gautus tyrimo rezultatus“.

„Galimas ratas taip pat yra nustatytas, pats su šiuo darbuotoju kontakto neturėjau. Susisiekta ir su skyriaus darbuotojais, kad darbus artimiausiu metu perorientuotų nuotoliniu būdu“, – rašė jis.

„Kviečiu ne tik savivaldybės darbuotojus, kuriems šią žinią jau pasiunčiau ryte išsiųstame laiške, bet ir Vilniuje įsikūrusių įmonių, institucijų, įstaigų vadovus pagal galimybes skatinti nuotolinį darbą – padarykime viską, kad mūsų darbuotojai darbo vietoje jaustųsi saugūs. Ne mažiau svarbus ir tokių atvejų nestigmatizavimas bei palaikymas ar pagalba darbuotojams“, – pridūrė meras.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *