Lenkijos pasieniečiai skelbia sulaikę Lietuvos pilietį už pagalbą migrantams

Стоп-кадр

Lenkijos pasienio tarnyba pranešė sulaikiusi tris užsieniečius, bandžiusius Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje padėti neteisėtiems migrantams, tarp jų – ir Lietuvos pilietį.

Savo „Twitter“ paskyroje kaimyninės šalies pasieniečiai trečiadienį informavo fiksavę 599 bandymus neteisėtai kirsti Baltarusijos ir Lenkijos sieną, sulaikyti devyni migrantai. 

„Už pagalbą buvo sulaikyti trys asmenys: vienas asmuo iš Rusijos, vienas asmuo iš Švedijos ir vienas asmuo iš Lietuvos“, – nurodė Lenkijos pareigūnai.

Trečiadienį lenkų žiniasklaida pranešė, kad per praėjusią parą dvi didelės nelegalių migrantų grupės iš Baltarusijos buvo patekusios į Lenkijos teritoriją. Dvi grupės po mažiausiai kelias dešimtis užsieniečių pralaužė pasienio užtvaras Krynkų ir Bialovežos apylinkėse.

Pasieniečiai patvirtino šią informaciją ir nurodė, kad dalį šių žmonių pavyko grąžinti prie sienos linijos, o likusiųjų ieškoma.

Nuo pirmadienio prie Lenkijos sienos iš Baltarusijos pusės susitelkė keli tūkstančiai neteisėtų migrantų. Jie ten įkūrė stovyklą ir bando pralaužti sieną.

Dėl įvykių Lenkijos pasienyje nuo trečiadienio Lietuvos pasienyje su Baltarusija įvesta nepaprastoji padėtis.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.