Lietuvoje nustatyti dar trys koronaviruso atvejai, bendras skaičius – 25

Nuotrauka lrv.lt

Antradienio vakarą nustatyti dar trys nauji koronaviruso atvejai, iš viso šalyje iki šiol infekcija nustatyta 25 žmonėms.

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, jog šie asmenys izoliuoti ir gydomi Vilniuje, Santaros klinikose.

Visi trys atvejai yra įvežtiniai – pacientai neseniai grįžo iš užsienio, lankėsi tokiose šalyse kaip Belgija, Šveicarija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Kuba.

Dėl naujų atvejų pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Kaip praneša Santaros klinikos, jaunas vyras kovo 15 dieną grįžo iš užsienio, kur lankėsi Briuselyje, Ženevoje, Meribelyje. Jis blogai pasijuto kovo 16 dieną, o į Infekcinių ligų centrą kreipėsi kovo 17-ąją.

Jauna moteris kovo 10 dieną pradėjo prastai jaustis, o kovo 17 dieną, parskridusi iš Londono, kreipėsi į Santaros klinikas.

Vidutinio amžiaus moteris nuo vasario 24 dienos iki kovo 8 dienos viešėjo Kuboje. Kovo 13 dieną pradėjo smarkiai kosėti, karščiuoti ir kovo 17 dieną kreipėsi į ligoninę.

Lietuvoje kiek anksčiau antradienį nustatyti keturi nauji atvejai: du Vilniuje – neseniai iš Olandijos ir Čekijos grįžusiems žmonėms, bei du Klaipėdoje – žmonėms, grįžusiems iš Šiaurės Italijos ir Danijos.

Antradienio naktį Lietuvoje nustatytas koronaviruso infekcijos atvejis Panevėžyje. Infekcija nustatyta iš Pietų Afrikos Respublikos grįžusiam pacientui, jo atvejis yra sunkus.

Lietuvoje iš viso jau nustatyti 25 naujojo koronaviruso atvejai. Pirmoji moteris, kuriai nustatyta ši liga, jau pasveikusi ir išleista iš ligoninės namo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.