„Lietuvos geležinkeliai“ laikinai stabdo dar 30 reisų

Фото litrail.lt

Per karantiną 80 proc. sumažėjus traukinių keleivių, „Lietuvos geležinkelių“ grupės keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ nuo trečiadienio laikinai stabdo dar 30 traukinių reisų, tačiau susisiekimas tarp miestų ir toliau bus užtikrintas, pranešė bendrovė. 

„Kovo pabaigoje laikinai sustabdėme trečdalį – 76 iš 226 – traukinių reisų. Toliau mažėjant keleivių skaičiui, nuo balandžio 8 dienos stabdome dar 30 reisų. Optimizavimas atliktas atsižvelgiant į traukinių užimtumą, būtinojo susisiekimo į darbą ar iš jo išlaikymą“, – pranešime sakė „LG keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Pasak jo, praėjusią savaitę traukiniais važiavo 82 proc. mažiau žmonių nei tuo pat laiku pernai.

Bendrovės teigimu, susisiekimas tarp miestų nenutrūks, tačiau keleiviai bus tikrinami griežčiau –  įlipant į traukinį teks parodyti bilietą, privaloma turėti kaukes, skareles ar movas.

Bilietų patikros prieš kelionę bendrovė imasi dėl jų neperkančių ir situacija besinaudojančių asmenų.  Prekyba traukiniuose taip pat laikinai sustabdyta.

Lietuvoje nuo kovo 16 dienos dėl koronaviruso krizės paskelbtas karantinas. Šiuo metu jis galioja iki balandžio 13 dienos imtinai. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.