„Litexpo“ vadovas: laikinoji COVID-19 ligoninė galėtų būti įrengta trijuose paviljonuose

Nuotrauka BFL/Šarūnas Mažeika

Gydymo įstaigose sparčiai daugėjant COVID-19 pacientų svarstoma galimybė pritaikyti parodų centrą laikinai ligoninei, sako „Litexpo“ direktorius Justinas Bortkevičius.

„Dėl paties aktualumo, lovų skaičiaus trūkumo – ta problema egzistuoja, esame įtraukti į visus paruošiamuosius aptarimo klausimus, esame pateikę ir sprendimą, kaip tai galėtų praktiškai būti įgyvendinta. Su savivaldybe šiuo klausimu dirbame“, – BNS sakė jis.

Pasak J. Bortkevičiaus, laikinoji ligoninė galėtų įsikurti trijuose sostinės parodų centro paviljonuose.

„Kol kas kalbame apie dalį paviljonų, apie 3, 4, 5 sales“, – tvirtino „Litexpo“ vadovas.

Anot jo, kada galėtų tokia ligoninė atsirasti, turėtų informuoti Vilniaus savivaldybė. „Litexpo“ vadovas neatmetė, kad tai galėtų būti padaryta jau šį mėnesį.

Vilniaus miesto savivaldybės atstovai BNS patvirtino, kad dėl šios galimybės kalbamasi, bet kol kas konkretesnių planų nekomentuoja.

Santaros klinikų pirmadienio duomenimis, Vilniaus regiono ligoninėse iš viso gydomi 238 COVID-19 sergantys pacientai. Pasak klinikų, lovų ir personalo šiuo metu pakaktų dar kelioms paroms, tačiau vietų skaičius didinamas atsisakant gydymo įstaigose teikti kai kurias planines paslaugas. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.