„Maxima“ per karantiną trumpina parduotuvių darbo laiką

Фото BFL/Вигинтаса Скарайтиса

Mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės per karantiną dirbs trumpiau.

Nuo pirmadienio, kovo 16 dienos, tinklo parduotuvės Lietuvoje dirbs nuo 9 val. ryto iki 20 val. vakaro. Tokia tvarka tęsis iki šiuo metu numatomos karantino pabaigos kovo 30-ąją, pranešė tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“. 

„Reaguodami į mūsų šalyje įsigaliosiantį karantiną bei prisiimdami atsakomybę už savo darbuotojų ir klientų sveikatą, nuo pirmadienio trumpiname visų savo parduotuvių, įskaitant ir dirbančių visą parą, darbo laiką“, – pranešime sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė. 

Pasak jos, pastarosiomis dienomis susiduriama su itin išaugusia kai kurių prekių paklausa, tačiau jau prieš kelias savaites tinklas pastebimai padidino prekių užsakymų kiekius ir kol kas prekių netrūksta. 

Klientai „Maximos“ parduotuvėse raginami dezinfekuoti rankas ir naudoti vienkartines pirštines – jas galima rasti prie pirkinių vežimėlių ir krepšelių. Taip pat pirkėjų prašoma, kur įmanoma, naudotis savitarnos kasomis ir taip išvengti kontakto su kasininkais, išlaikyti atstumą su kitais parduotuvių klientais. 

Siekdama sulėtinti koronaviruso plitimą, Vyriausybė visoje Lietuvoje nuo pirmadienio paskelbė karantiną. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *