Medikams – nemokamas įvažiavimas vasarą į Neringą

Nuotrauka BFL/ Gedmantas Kropis

Neringos savivaldybė ketvirtadienį pranešė dovanojanti vasaros metu nemokamą įvažiavimą į kurortą su koronavirusu kovojantiems medikams.

„Esame dėkingi visiems, kurie prisideda prie kovos su koronavirusu, vis dėlto abejonių nekyla, kad didžiausia atsakomybė šiuo Lietuvai ypač sunkiu laikotarpiu tenka sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, tiesiogiai rizikuojantiems savo sveikata ir gyvybe“, – pranešime teigė meras Darius Jasaitis.

„Dėkojame jiems už sunkų ir atsakingą darbą ir kviečiame vasarą atvykti į Neringą, kuri yra tarsi SPA po atviru dangumi ir gali pasiūlyti ne tik sveikatai naudingus gamtinius veiksnius, bet ir gydančią tylą, galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio“, – sakė jis.

Nemokėti vietinės rinkliavos už įvažiavimą lengvaisiais automobiliais į Neringą šiems asmenims bus galima nuo birželio 20 iki rugpjūčio 20 dienos.

Kaip lengvata bus taikoma, nustatys Neringos savivaldybės administracijos direktorius, su ja kiek vėliau bus supažindintos Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigos, teigiama pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad prisidėti prie iniciatyvos kviečiami kurortų paslaugų teikėjai.

Neringos savivaldybė primena, kad nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą lengvaisiais automobiliais sieks 30 eurų. Kitu metų laiku reikia mokėti 5 eurus.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.