Mobilieji patikros punktai Vilniuje penktadieniui užpildyti, Kaune registruojama vakarui

Nuotrauka BFL/ Irmantas Gelūnas

Ketvirtadienio vakarą į Vilniuje esančius koronaviruso mobiliuosius patikros punktus registracija buvo užpildyta ir penktadieniui, Kaune dar registruojama atvykti penktadienio vakarą.

„Žmonės visi buvo sėkmingai užregistruoti: Vilnius pilnai užpildytas ši diena ir jau baigta pildyti rytojaus diena, registracija baigta, o Kauno dar truputėlį vakarui buvo vietų rytdienos, tai kaip tik dabar vykdome registraciją“, – BNS sakė Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties, administruojančios Karštąją koronaviruso liniją 1808, direktorius Nerijus Mikelionis.

Pasak jo, nuo ketvirtadienio pradėjo vykti skambučių paskirstymas, todėl greitosios medikai bendrauja tik sveikatos klausimais.

„Per dieną mes turėsime 6–7 tūkst. skambučių, panašiai, kaip ir vakar, susitvarkome pakankamai gerai su jais“, – sakė greitosios vadovas.

Penktadienį registracija bus vykdoma šeštadieniui: gerokai vėliau registracija nevykdoma, nes per tą laiką gali keistis žmogaus būklė.

„Galima pasidžiaugti žmonėm: didžioji dalis yra supratingi ir suvokia, kad vietų skaičius yra ribotas“, – sakė N. Mikelionis.

Mobilieji patikros punktai ketvirtadienį pradėjo veikti Vilniuje ir Kaune. Į visus šiuos punktus vykti galima atvykti tik gavus siuntimą iš karštosios koronaviruso linijos 1808 specialistų.

Penktadienį planuojama pradėti punkto Klaipėdoje veiklą.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *