N. Puteikis tikisi, kad turės Seime frakciją, siekiu įvardina teisingumo grąžinimą

Фото BFL/ Паулюса Пяляцкаса

Centro partijos-tautininkų lyderis Naglis Puteikis tikisi sulaukti nesisteminių partijų rėmėjų balsų, kurie leis perkopti 5 proc. barjerą ir turėti frakciją Seime.

„Mūsų partijos tikslas yra sugrąžinti teisingumą į visas Lietuvos gyvenimo sferas, pradedant mokesčiais, baigiant tarėjų teismuose sugrąžinimu, nes visose sferose nėra teisingumo ir kitos partijos apie šituos dalykus nešneka. Mes vieninteliai sakome, kad pagrindinė emigracijos priežastis yra neteisingumo jausmas“, – BNS sakė ketvirtadienį iš anksto Klaipėdoje balsuojantis N. Puteikis.

„Mūsų tikslas turėti frakciją, suvienyti antisistemines jėgas. Mes siūlėme visoms panašių programų politinėms jėgoms vienytis, deja, sutiko tik vieni tautininkai, bet mes jaučiame, kad žmonės supranta, kad atiduodami balsus kitoms nesisteminėms jėgoms tie balsai prapuls, todėl balsuos už mus, ir mes tikimės, kad turėsime frakciją“, – pažymėjo N. Puteikis.

Pagrindiniu partijos tikslu jos vadovas įvardija kovą su korupcija ir sako Centro partijos-tautininkų nematantis koalicijose, kurios „globos uspaskichus ir eligijus masiulius“, referuodamas į politinės korupcijos bylas.

„Mes į tokias koalicijas neisime, mes patys inicijuosime tokią koaliciją, kuri sugrąžins teisingumą, kuri privers teisėjus laikytis įstatymų. Seimas priima įstatymą, kad už stambų kyšio paėmimą kyšininkas turi sėdėt kalėjime, atlikti realią kalėjimo bausmę, tačiau teisėjai šitą Seimo priimtą įstatymą ignoruoja ir visus kyšininkus paleidžia, bylas tempia iki begalybės“, – piktinosi parlamentaras.

Seimo rinkimai vyks šį sekmadienį.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.