Nacionalinis kraujo centras pradeda skiepyti gyventojus prekybos centruose

Nuotrauka BNS/ Irmantas Gelūnas

Nacionalinis kraujo centras ketvirtadienį pranešė pradedantis nuo koronaviruso skiepyti gyventojus prekybos centruose.

Akcija pradedama Vilniaus „Akropolyje“, kur laikinas mobilus vakcinacijos punktas veiks 11-16 valandomis. 

Centro teigimu, čia nuo COVID-19 pasiskiepyti bus greičiau ir patogiau, tą padaryti bus galima be išankstinės registracijos, o galimybių paso galiojimą pratęsti vietoje arba tą pačią dieną.

Vakcinacijos turas vėliau tęsis kituose prekybos ir pramogų centruose Vilniuje bei kituose šalies didmiesčiuose, bendradarbiaujant su didžiuosius prekybos centrus vienijančia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija.

Nacionalinis kraujo centras teigia, kad šiuo metu tariamasi su prekybos centrais „Ozas“, „Panorama“, Ogmios miestas, Vilnius Outlet, VCUP, Kauno „Akropoliu“.

„Apie kitas turo išvykas bus skelbiama iš anksto, kad gyventojai žinotų, kur galima pasiskiepyti greitai ir patogiai“, – rašoma pranešime.

 Atvykstant skiepytis į laikiną vakcinacijos punktą prekybos centre išankstinė registracija nebūtina, reikia turėti asmens dokumentą.

Pasiskiepyti bus galima „Pfizer-BioNTech“ vakcina „Comirnaty“, kuria vakcinuotis gali visi suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų – tiek 3-iąja sustiprinančia, tiek pirma ir antra dozėmis.

Iniciatyva įgyvendinama bendradarbiaujant su Vyriausybe ir Sveikatos apsaugos ministerija.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *