Nuo antradienio Vilniuje nebeveiks „Gyvybės langelis medikams“

Nuotrauka vilnius.lt

Vilniuje nuo antradienio stabdoma „Gyvybės langelio medikams“ veikla – asmens apsaugos priemonės su koronavirusu kovojantiems medikams iš žmonių nebebus renkamos, pirmadienį pranešė sostinės savivaldybė.

„Kai prieš mėnesį atidarėme langelį, Lietuva dar tik laukė atvyksiančių didžiųjų siuntų lėktuvais ir traukiniais, tad mūsų langelis išties tapo skubia pirmąja pagalba pandemijos priešakinėse linijose dirbusiems medikams. Dėkoju kiekvienam vilniečiui už skubų susitelkimą ir paramą šių dienų herojams – tuo laiku tai buvo būtina pagalba. Šiandien, atlikęs savo misiją, gyvybės langelis bus uždarytas”, – pranešime cituojamas Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Anot savivaldybės, per maždaug mėnesį žmonės sunešė ir dovanojo beveik 30 tūkst. apsaugos priemonių: 13,3 tūkst. porų pirštinių, 535 FFP3 tipo respiratorius, 394 FFP2 tipo respiratorius, 890 vienkartinių kaukių, 29 apsauginius akinius, 117 vienkartinių kombinezonų, 6,4 tūkst. antbačių, 6,8 tūkst. vienkartinių kepuraičių.

„Daugelis žmonių prie dovanojamų priemonių pridėjo laiškus, piešinėlius ir padėkas medikams – visos jos kartu su priemonėmis pasiekė ligoninių ir poliklinikų priimamuosius“, – rašoma pranešime.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *