Nuo birželio siūloma leisti žaidimus lauke, sporto renginius su žiūrovais – premjeras

Фото BFL/Ирмантас Гялунас

Nuo birželio pradžios siūloma leisti žaidimus – krepšinį, futbolą – lauke, taip pat rengti sporto renginius su žiūrovais, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

„Nuo birželio pradžios siūloma atsisakyti apribojimo, kuris nustato, jog viešose vietose gali burtis ne didesnės kaip 5 asmenų grupės. Be viso kito tai reiškia, kad bus galima žaisti gatvės krepšinį, futbolą ir kitus „kontaktinius“ žaidimus“, – feisbuke rašė Vyriausybės vadovas.

„Sporto renginiams nustatomos tokios pat sąlygos, kaip ir kitiems renginiams. Atvirose erdvėse jie galės vykti, kai susirinks ne daugiau nei 300 žiūrovų ir dalyvių, bus užtikrinamas bent metro atstumas tarp žiūrovų. Uždarose erdvėse – ne daugiau kaip 100 žiūrovų ir dalyvių, užtikrinamas 2 metrų atstumas tarp žiūrovų“, – teigė jis.

Pasak premjero, jeigu epidemiologinė situacija dėl koronaviruso plitimo neblogės, palaipsniui žiūrovų skaičius bus keliamas.

„Jei epidemiologinė situacija neblogės, skaičius planuojame palaipsniui didinti. Preliminariai nuo birželio 15 dienos dalyvių ir žiūrovų skaičius atvirose erdvėse galėtų didėti iki 500, uždarose – iki 150-ies“, – rašė S. Skvernelis.

Šiuos sprendimus pirmadienį priėmė jo vadovaujamas COVID-19 komitetas, kurio pasiūlymams dar turės pritarti Vyriausybė.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, šalyje kovo 16 dieną įvestas karantinas, kurio metu sustabdyti sporto renginiai, o futbolu bei krepšiniu nebuvo galima užsiimti ir lauke. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.